Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Перший легкоатлетичний турнір стадіону «Трудові резерви» – «Олімпійське сузір’я Придніпров’я»

9 червня 2017 року у Дніпрі, на відреконструйованому стадіоні «Трудові резерви», відбувся перший легкоатлетичний турнір – «Олімпійське сузір’я Придніпров’я».

«Сьогодні ми проводимо унікальні для нас змагання, і все завдяки новому чудовому стадіону. На ньому вісім бігових доріжок, прекрасне професійне покриття. У турнірі беруть участь близько 500 юних легкоатлетів. Вони борються за призи олімпійських чемпіонів і призерів, які народилися, тренувалися або жили в нашому місті», - цитує президента ФЛА Дніпра Марину Філатову misto.news.

За призи змагань боролися юнаки і дівчата з різних куточків України. Переможці і призери отримали ексклюзивні нагороди, виготовлені українським бар’єристом і скульптором в одному обличчі Сергієм Бородіним. Кожна зі статуеток була від олімпійця – Анни Рижикової, Олени Антонової, Генадія Горбенка, Романа Щуренка, Олексія Лукашевича, Івана Бєляєва і Людмили Гуревич – і вручалася атлетам у відповідності до дисципліни, у якій виступали наші уславлені переможці і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи.

А на атлетів, які посіли перші місця у змаганнях юнаків 2000-2001 років народження у секторах для стрибків з жердиною і метання диска, чекали особливі подарунки від компанії «Атлетика Віва». Переможець зі стрибків з жердиною у цій віковій категорії отримав сертифікат на суму 25000 грн на придбання жердини Nordic, а переможцю з метання диска вручили диск цієї ж фірми. Нагадаємо, що «Атлетика Віва» є офіційним ексклюзивним представником партнера ФЛАУ, фірми Nordic в Україні. І саме вона забезпечила стадіон «Трудові резерви» всім необхідним спортивним обладнанням й інвентарем.

Оновлений стадіон «Трудові резерви» ще до змагань отримав цілу порцію позитивних відгуків на свої адресу. Після «Олімпійського сузір’я Придніпров’я» їхня кількість лише збільшилася. Сучасні обладнання й інвентар, хороша доріжка – все це має і в майбутньому сприяти як розвитку легкої атлетики в місті й області, так і високим результатам. Зокрема, бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо-1964 Іван Бєляєв, який також завітав на змагання, висловив щирі сподівання на те, що його рекорд з бігу на 3000 метрів з перешкодами нарешті поб’ють, і зроблять це саме на стадіоні «Трудові резерви».

Крім Бєляєва на змагання завітали також Олена Антонова, Анна Рижикова й Олексій Лукашевич. Відвідали їх і офіційні гості – керівники ФЛАУ на чолі з президентом Ігорем Гоцулом, а також керівництво ФЛА міста й області.

Та головними дійовими особами того дня були, звісно, самі учасники змагань. І декому з них вдалося показати дуже високі результати. Михайло Кохан виграв змагання з метання молота з результатом 84,25 м. Ярослава Магучіх не мала рівних зі стрибків у висоту (1,85 м). Артур Бортніков був найкращим з стрибків з жердиною (4,70 м). Тетяна Кайсен фінішувала першою з бігу на 200 метрів (24,95 с), а Анастасія Кудінова – з бігу на 800 метрів (2.13,09 хв)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 
< Попередня   Наступна >