Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Положення про порядок замовлення та видачі документів про вищу освіту

Image

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.      Положення про порядок замовлення та видачі документів про вищу освіту (далі - Положення) у комунальному спеціалізованому навчальному закладі спортивного профілю “Дніпропетровське вище училище фізичної культури” Дніпропетровської обласної ради” розроблено відповідно до Закону України “Про вищу освіту” від 01.07.2014 № 1556-VII (розділ II, стаття 7) (зі змінами); Постанов Кабінету Міністрів України «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти» в 13.07.2011р. № 752 (зі змінами) і “Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка” від 31.03.2015р. № 193; Наказів МОН України “Про затвердження Порядку надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту і Порядок замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та обліку документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти” в 06.03.2015р. № 249, “Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка і додатків до них, зразка академічної довідки” від 12.05.2015р. № 525, “Про деякі питання формування замовлень створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, і додатку до них, і замовлень на виготовлення документів про професійно-технічну освіту” від 04.06.2015р. № 592.

1.2.       Це Положення регламентує створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту державного зразка за акредитованою освітньою програмою (далі - документ про вищу освіту), також обліку документів про вищу освіту і додатків до них.

            2. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ ЇХНІХ ПОНЯТЬ

У цьому Положенні вживаються терміни у таких поняттях:

        2.1. Відповідальна особа училища за створення (формування) замовлень на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту і додатках до них, і внесення їх до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі-  відповідальна особа училища, яка є штатним працівником училища і на яку відповідно до наказу директора училища покладено обов’язки щодо створення (формування) замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту і додатках до них, та внесення їх до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

            2.2.Додаток до документа про вищу освіту - інформація (у тому числі персональні дані) щодо отриманої кваліфікації, відтворена на матеріальному носії, яка є невід’ємною частиною документа про освіту і містить опис характеру,  рівня, контексту, змісту і статусу навчання, яке було здійснено і завершено учасником освітнього процесу.

 2.3. Документ про вищу освіту - інформація (у тому числі персональні дані сформована в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі – ЄДЕБО) згідно з переліком інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка, затвердженого Постановою КМУ від 31 березня 2015 року № 193 (далі - Перелік), і відтворена на матеріальному носії поліграфічним способом про здобуті особою спеціальність і спеціалізацію.

2.4. Замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту і додатках до них, (далі - Замовлення) - електронний документ, створений (сформований) вищими навчальними закладами в ЄДЕБО на основі верифікованих даних і збережений у ЄДЕБО.

2.5. Реєстраційний номер документа про вищу освіту - присвоєний в ЄДЕБО унікальний (власний) номер документа про вищу освіту, що є ідентифікатором документа у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО і складається із серії (літери двох цифр) і порядкового номера, який містить шість цифр.

  Інші терміни, що використовуються, вживаються у поняттях, наведених у Законі України “Про вищу освіту” від 01.07.2014р. № 1556-VII і в Постанові КМУ від 13 липня 2011 року № 752.

3. ПРОЦЕДУРА ЗАМОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ

3.1. Замовлення створює (формує) відповідальна особа училища (відповідальна особа) в ЄДЕБО в електронній формі з накладанням електронного цифрового підпису цієї особи, електронного цифрового підпису директора і електронної печатки   училища   для осіб,    яким до   здобуття  ступеня вищої освіти, спеціальності та спеціалізації залишається не більше тридцяти календарних днів, в межах ліцензованого обсягу, встановленого для училища.

3.2. Електронний цифровий підпис накладають з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису.

3.3. Підставою для створення (формування) Замовлення є інформація ( у тому числі персональні дані) про особу і її навчання на відповідному рівні вищі освіти, що міститься в ЄДЕБО.

          3.4. Створені (сформовані) в ЄДЕБО Замовлення з накладеними цифровими підписами є доступними в електронній формі училища.

3.5. Відповідальним за повноту, достовірність і актуальність інформації і даних, внесених училищем до ЄДЕБО, на основі яких створюється інформація, що відтворюється в документах про вищу освіту, і додатках до них, є директор  училища.

3.6.  Технічний адміністратор ЄДЕБО протягом п’яти робочих днів з дня створення (формування) Замовлення в ЄДЕБО  забезпечує його оброблення, результатом якого є створення і присвоєння реєстраційного номеру документу про вищу освіту і передача училищу в електронній формі реєстраційного номера разом з інформацією, що відтворюється в документах про вищу освіту додатках до них.

          3.7. За необхідністю уточнення або виявлення помилок в отримані інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту і додатках до них, училище вносить уточнення або виправляє виявлені помилки в ЄДЕБО, підтверджуючи відповідними документами, скановані копії яких завантажуються і зберігаються в ЄДЕБО, після чого училище  створює (формує) в ЄДЕБО нове Замовлення.        

  З дня внесення до ЄДЕБО нового Замовлення інформація, що відтворюється в документах про вищу освіту та додатках до них, створена на підставі попереднього Замовлення, вважається недостовірною.

3.8. Технічний адміністратор ЄДЕБО з метою створення (формуванню Замовлення та здійснення обліку документів про вищу освіту здійснює такі заходи:

         - приймає Замовлення;

-       формує верифіковані дані відповідно до Замовлення, які відтворюються на матеріальному носії;

-        присвоює реєстраційний номер документу про вищу освіту і реєструє

-        його у ЄДЕБО;     

 
               - забезпечує внесення інформації про видані документи про вищу освіту до  Реєстру документів про вищу освіту;

         -  вживає заходів для забезпечення захисту, актуальності та достовірності даних, занесених до Реєстру документів про вищу освіту;

-      забезпечує доступ фізичних і юридичних осіб до Реєстру документів про вищу освіту в обсязі, достатньому для перевірки достовірності документа про вищу освіту.

             4. ПРОЦЕДУРА ВИДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ

4.1           Документи про освіту і додатки до них виготовляє училище з дотриманням законодавства, а також з урахуванням граничної вартості документа про вищу освіту, встановленої Постановою КМУ від 31 березня 2015р. № 193.

4.2   Особі, яка успішно виконала акредитовану освітню програму і пройшла атестацію, видають документ про вищу освіту державного зразка за формою затвердженою МОН України.

4.3      Видача документа про вищу освіту та додатків до них здійснюється на підставі наказу директора училища, сформованого у ЄДЕБО.

4.4    Училище веде журнал реєстрації виданих документів про вищу освіту і додатків до них, що формуються, роздруковуються з ЄДЕБО, в якому видачу документів про вищу освіту засвідчують особи, що видала та отримала документ підписами.

4.5      Фізичні й юридичні особи отримують доступ до інформації про документ про вищу освіту, розміщений в Реєстрі документів про вищу освіту ЄДЕБО, для перевірки достовірності документа з дати внесення до журналу реєстрації виданих документів про вищу освіту відомостей про видачу відповідного документа.

4.6      Документи про вищу освіту видають випускникам або уповноваженим

ними особам відповідно до законодавства.

           4.8. Документ про вищу освіту, виданий училищем, може бути ним анульовано на підставі рішення суду, яке набрало законної сили.                                          

            4.9. За зверненням училища позначку “Анульовано” технічний адміністратор ЄДЕБО вносить до Реєстру документів про освіту.

5. ПРОЦЕДУРА ПОВТОРНОЇ ВИДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ 

5.1.       Документ про вищу освіту, який виготовлявся починаючи з 2000 року видають повторно у разі його втрати (загублення, знищення тощо), пошкодження, наявності в ньому помилок або зміни статі особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту.

5.2.   Училище здійснює повторне виготовлення втраченого або пошкодженого документа про вищу освіту за письмовою заявою особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, шляхом відтворення в повторно виготовленому документі всієї інформації, що містилась у первинному документі про вищу освіту.

До заяви про повторне отримання пошкодженого документа про вищу освіту обов’язково додають оригінал пошкодженого документа про вищу освіту.

До заяви про повторне отримання втраченого документа про вищу освіту обов’язково додають:

- довідку з міліції про звернення про втрату документа про вищу освіту;

-   примірник друкованого засобу масової інформації, у якому надруковано оголошення про те, що документ про вищу освіту (із зазначеною інформацією про його назву, номер і дату видачі, ім’я на яке він виданий та яким навчальним закладом) визнано недійсним.

   5.3. Училище здійснює виготовлення повторного документа про вищу освіту у зв’язку з наявністю в первинному документі помилок або зміною статті особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, за письмовою заявою особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, шляхом відтворення в повторно виготовленому документі оновленої інформації, сформованої з ЄДЕБО в порядку, передбаченому цим Положенням.

До заяви обов’язково додають оригінал документа про освіту, що підлягає заміні.

5.4. На документах про вищу освіту, які видають повторно, у верхньому правому куті училище робить відмітку “Повторно”.

5.5.     Оригінал документа про вищу освіту, що додають до заяви про повторну видачу документа про вищу освіту, підлягає знищенню протягом трьох робочих днів комісією у складі не менше трьох штатних працівників училища, у тому числі відповідальною особою училища, яка складає акт знищення документу про вищу освіту, що затверджується директором.

 

            6. ПРОЦЕДУРА ВИДАЧІ ДУБЛІКАТА

6.1.       У разі втрати (загублення, знищення тощо) або пошкодження документу

про вищу освіту, виготовленого до 2000 року, училище виготовляє і видає його дублікати.       

6.2.  Училище  виготовляє і видає дублікат документа про вищу освіту за письмовою заявою особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, яку подають до училища.

6.3.         У заяві про видачу дубліката має бути зазначено такі відомості про особу, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, і училище:

-        прізвище, ім’я та по батькові;                                                  

-        місце проживання, телефон (за наявності);

-        повне найменування училища;

-        дата закінчення училища;             

-        найменування документа, який втрачено або пошкоджено;

-        причини втрати або пошкодження документа;

-       інші відомості, які особа, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту, вважає суттєвими для отримання дубліката.

6.4.       Відповідальна особа училища, що отримала заяву про видaчу дубліката документа про вищу освіту, протягом трьох робочих днів формує і вносить в ЄДЕБО Замовлення на інформацію, що відтворюється в дублікаті документа про вищу освіту.

У замовленні на виготовлення дубліката зазначають повне найменування навчального закладу  і рік його закінчення випускником.

6.5. У дублікаті документа про вищу освіту відтворюють інформацію про документ про вищу освіту, створену (сформовану) училищем з ЄДЕБО відміткою у верхньому правому куті “Дублікат”.

6.6. У документі про вищу освіту, виготовленому повторно, і дублікаті документа про вищу освіту державного зразка відтворюють найменування, яке мало училище  на  дату закінчення його випускником, а також печатку, посаду, підпис, прізвище та ініціали директора училища.

6.7.Училище здійснює виготовлення і видачу документів про вищу освіту, які виготовлені повторно, і дублікатів документів про вищу освіту протягом двадцяти календарних днів з дати отримання заяви від особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту.

6.7.         Інформацію про видачу документів про вищу освіту, що виготовлені повторно, і дублікатів документів про вищу освіту училище вносить до журналу реєстрації виданих документів про вищу освіту.

7. РОЗПОДІЛ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ОБОВ'ЯЗКІВ

Організацію замовлення і видачу документів про вищу освіту здійснюють за

таким розподілом.                                                                           

            7.1. Відповідальний з циклової комісії професійно – орієнтованої підготовки:

- забезпечує виконання підготовки шаблону дисциплін, навчального плану

(далі - кваліфікаційна форма) у встановлений термін, але не пізніше ніж за 2 місяці до дати випуску студента;

- контролює перенесення даних кваліфікаційної форми ЄДЕБО.

           7.2. Оператор ЄДЕБО:

- вносить дані кваліфікаційної форми в ЄДЕБО;

          - складає заявки  (внесення особистих даних студента, оцінок, теми дипломної роботи) на замовлення диплома і додатка до диплома європейського зразка.

7.3.       Заступник директора з навчально – методичної роботи:

-   контролює відповідність даних у кваліфікаційній формі з даними навчальних планів і галузевих стандартів вищої освіти;

-  координує роботу  щодо випуску студентів;

-  перевіряє дані успішності студента.

- виконує загальний контроль.

7.4. У цикловій комісії професійно – орієнтованої підготовки назначають консультанта з перекладу англійською мовою (альтернатива офіційного перекладу) (за необхідності) який забезпечує контроль перекладу даних кваліфікаційної форми.

 

8.       ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Положення затверджується педагогічною радою училища і вводиться в дію наказом директора училища.

8.2. Контроль за виконанням Положення здійснюють посадові особи училища   в межах своїх повноважень, що встановлені посадовими інструкціями.

8.3.            Зміни і доповнення до Положення розглядаються і затверджуються

педагогічною радою училища і вводяться у дію наказом директора.

 

 

 
< Попередня   Наступна >