Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Положення про порядок та умови обрання студентами вибіркових дисциплін

Image

               1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1.     Положення розроблено з метою конкретизації процедур формування переліку та подальшого вивчення студентом навчальних дисциплін із циклу вільного вибору для освітнього ступеня “молодший спеціаліст”.

1.2.     Положення розроблено відповідно до Закону України “Про вищу освіту” (стаття 62, пункт 15) та визначає процедуру проведення та оформлення запису студентів на вивчення блоку вибіркових навчальних дисциплін, передбачених відповідною освітньою програмою, навчальним планом підготовки молодших спеціалістів, в обсязі, що становить не менш  25 відсотків загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня вищої освіти.

1.3.     Для конкретизації планування та організації навчального процесу на кожний навчальний рік складається робочий навчальний план, який формується на підставі навчального плану відповідної спеціальності та затвердженого переліку вибіркових дисциплін, що стосуються спортивної спеціалізації студентів.

1.4.     До переліку дисциплін робочого навчального плану входять нормативні дисципліни, дисципліни за вибором навчального закладу, що є обов’язковими для вивчення студентами даної спеціальності, та дисциплін вільного вибору (спортивна спеціалізація), які студенти обирають самостійно.

1.5.         Навчальні дисципліни за вибором здобувача вищої освіти або вибіркові навчальні дисципліни – це дисципліни, які вводяться вищим навчальним закладом з метою реалізації поставлених перед училищем завдань, задоволення освітніх і кваліфікаційних потреб студентів, посилення їх конкурентоспроможності, з урахуванням  попиту на ринку праці та ефективного використання можливостей училища, врахування регіональних потреб тощо.

1.6.     Реалізація вільного вибору студентів передбачає вибір окремих  дисциплін з переліку спортивної спеціалізації.

1.7.     Студенти мають право обрати вибіркові дисципліни на весь період навчання.

1.8.     Спортивні кафедри, що пропонують вибіркові дисципліни,  забезпечують підготовку навчальних програм та робочих навчальних програм з дисциплін, методичних та організаційних матеріалів, необхідних для вивчення вибіркових дисциплін.

1.9.     Обсяг кожної вибіркової дисципліни становить не менше 3   кредитів.

1.10.         Вивчення вибіркових дисциплін починається з першого навчального року.

1.11.      Якщо студент починає заняття на певному рівні вищої освіти з вересня, то він може брати участь у виборі навчальних дисциплін із циклу вільного вибору під час визначення спортивної спеціалізації  –  при поданні заяви на вступ на спеціальність.

1.12.      Перелік дисциплін вільного вибору на наступний навчальний рік може змінюватись.

    2. ПОРЯДОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА ВІЛЬНОГО ВИБОРУ СТУДЕНТАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

2.1.         Кафедри спортивних відділень, які забезпечують викладання вибіркових дисциплін спортивної спеціалізації, до 01 квітня кожного навчального року складають список дисциплін, які пропонуються для вибору студентам на наступний навчальний рік, робочі навчальні програми і короткі анотації цих дисциплін.

2.2.         Педагогічна рада училища затверджує перелік дисциплін вільного вибору студентів після погодження з заступником директора з навчальної роботи.

2.3.             Заступник директора з навчально - методичної  роботи спільно з кафедрами  спортивних відділень до 01 травня ознайомлюють студентів із затвердженим Педагогічною радою переліком вибіркових дисциплін та інформують студентів        про особливості       формування груп для                      вивчення вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік.

2.4.             Вибір дисциплін                студентами    здійснюється шляхом подання

письмової заяви на ім’я директора при вступі до навчального закладу. У разі  зміни спортивної спеціалізації  –  до 15 травня поточного навчального року.

2.5.             Заява зберігається в особовій справі студента протягом усього терміну навчання.

2.6.               На підставі поданих заяв до 01 червня заступник директора з навчальної роботи формує                       подання на    розподіл академічних груп за обраними дисциплінами спортивної спеціалізації та надає їх до навчально відділу.

2.7.            Студент,   який    з   поважної       причини         (хвороба,        академічна мобільність тощо) не визначився з вибірковими дисциплінами, має право  визначитися протягом першого робочого тижня після того, як він з’явився на

навчання.

2.8.             Студент в односторонньому порядку не може відмовитись від  обраного і затвердженого Педагогічною радою училища блоку дисциплін. Особиста відмова від вивчення курсу тягне за собою академічну заборгованість, за що студент може бути відрахований з училища.

2.9.   Обрані дисципліни спортивної спеціалізації вносяться до робочих навчальних планів спеціальності і визначають навчальне навантаження конкретного викладача, яке розраховується до початку навчального року для навчальних планів і освітніх програм для здобувачів ступеня молодшого спеціаліста.

2.10.             Після остаточного формування і погодження академічних груп вивчення вибіркових дисциплін спортивної спеціалізації, інформація про вибіркові  дисципліни вноситься до індивідуального плану студента. З даного моменту вибіркова дисципліна стає для студента обов’язковою.

2.11.        Заступник директора з навчальної роботи до 01 червня передає  дані до бухгалтерії училища для розрахунку навчального навантаження педагогічним працівникам спортивних відділень на навчальний рік та затверджені Педагогічною радою робочі навчальні плани.

3.        ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

3.1.         Зміни та доповнення до даного Положення вносяться  та затверджуються Педагогічною радою у тому ж порядку, що й саме

 
< Попередня   Наступна >