Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Легкоатлеты ДВУФК - чемпионы и призеры чемпионата Украины по легкой атлетике
На завершившемся 26 сентября юношеском командном чемпионате Украины
по лёгкой атлетике в Луцке, спортсмены сборной команды Днепропетровской области завоевали высокие награды в личных видах, а в командном первенстве заняли второе место, совсем немного уступив сборной Киевской области.


Напомним, что неделей раньше, в Кировограде, более юные спортсмены Днепропетровщины одержали уверенную победу на чемпионате Украины.

Среди спортивных школ Олимпийского резерва -
2-е почётное место у Днепропетровской СДЮСШОР № 3.
СДЮСШОР "Метеор«на 6-й позиции.
Также, хорошие командные результаты продемонстрировали
спортсмены и тренеры Днепропетровской МК ДЮСШ — 9 место
и КДЮСШ «Юность» (Павлоград) — 20 место
в общем командном зачёте из 45-ти спортивных школ нашей страны.

В составе сборной области призовые места заняли следующие учащиеся ДВУФК :

Семёнова Богдана — 1 место в беге на 2000 метров с препятствиями.
Тренеры: Крот Н.А., Щербакова А.И., Шевчук В.И.

Малышенко Артур — 1 место в тройном прыжке.
Тренеры: Бондаренко В.Г., Котова Т.О., Циох И.В.

Максименко Юлия — 1 место в прыжках с шестом.

Тренеры: Ерёмин А.Н., Кукло П.П.

Гринько Виктория — 2 место в беге на 400 метров с барьерами.
Тренеры: Фатеев А.Ю., Коваль В.И.

Гаркуша Дарья — 3 место в метании диска.
Тренеры: Олейник В.Я., Закорко Л.А., Циох И.В.

Эстафетная команда девушек (100-200-300-400) — 1 место:
Осокина Анастасия. Тренеры: Сендецкий Ю.В., Новикова Р.Э.
Кайсен Татьяна. Тренеры: Сендецкий Ю.В., Худик Л.Г.

 
< Попередня   Наступна >