Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
ПОЛОЖЕННЯ ПРО АПЕЛЯЦІЙНУ КОМІСІЮ

Image              
   

1. Апеляційна комісія створюється для вирішення спірних питань та розгляду апеляцій на результати щодо екзаменаційної оцінки(кількості балів), отриманої на вступних випробуваннях з фізичної культури (творчий конкурс) та на вступному іспиті, що проводить комунальний спеціалізований навчальний заклад  спортивного профілю “Дніпропетровське вище училище фізичної культури” Дніпропетровської обласної ради” (далі – Дніпропетровське вище училище фізичної культури, училище).
    2. Апеляційна комісія працює в умовах гласності відповідно до Правил прийому    до    Дніпропетровського  вищого   училища   фізичної  культури у 2016 році, розроблених згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України.
    3. Апеляційна комісія є функціональним підрозділом Приймальної комісії училища.
    Термін її повноваження становить 1 рік.
    4. Склад апеляційної комісії училища затверджується наказом директора.
    До складу комісії входять: голова апеляційної комісії – заступник директора, члени комісії – провідні вчителі з фізичного виховання училища, які не є членами приймальної комісії, представники системи середньої загальної освіти, фізичної культури і спорту регіону.
    Оплата праці членів апеляційної комісії, за винятком тих, які входять до неї згідно з посадовими обов’язками, проводиться за нормами погодинної оплати праці за фактично відпрацьований час відповідно до затверджених нормативно-правових актів.
    5. Голова апеляційної комісії несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань і здійснення нею своїх функцій.
    6. Апеляція абітурієнтів на результати вступних випробувань розглядається у встановленому порядку апеляційною комісією у складі голови комісії та двох представників предметної комісії.
    7. На засіданні апеляційної комісії може бути присутній голова відповідної предметної комісії, який при необхідності надає обґрунтовані пояснення абітурієнту та членами апеляційної комісії щодо відповідності виставлених балів відповідно до критеріїв оцінювання.
    8. Апеляційна комісія приймає до розгляду заяви абітурієнтів у письмовій формі, які подаються особисто, не пізніше наступного робочого дня після оголошення оцінки.
    9. Апеляція розглядається на засіданні апеляційної комісії не пізніше наступного робочого дня після її подання. Апеляційні заяви від інших осіб, у тому числі від родичів абітурієнта, не приймаються і не розглядаються.
    10. Заяви на апеляцію, подані не в установлені терміни, до розгляду не приймаються. Апеляція розглядається на засіданні апеляційної комісії, як правило, в присутності вступника.
    11. Абітурієнт отримує пояснення щодо виставлених приймальною комісією балів. Присутність сторонніх осіб при розгляді апеляцій допускається з дозволу голови апеляційної комісії.
    Додаткові випробування абітурієнтів не допускаються.
    12. Заяви від абітурієнтів, які порушили правила складання іспитів або не з’явилися на вступні випробування без поважних причин, апеляційна комісія не розглядає.
    13. Засідання апеляційної комісії проводиться при надходженні заяв абітурієнтів. Рішення приймається простою більшістю голосів. При голосуванні і рівності голосів позиція голови комісії є визначальною. Рішення апеляційної комісії оформлюється протоколом, який підписується головою апеляційної комісії та особами, які брали участь у її засіданні.
    14. Випадки зміни виставлених балів затверджуються підписом голови предметної екзаменаційної комісії в протоколі випробування з фізичної культури та затверджуються рішенням апеляційної комісії, яке доводиться до відома членів Приймальної комісії.

Image 

 
< Попередня