Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Новини
На зустріч святковому дню!!!

Дніпропетровське вище училище фізичної культури готує майбутніх зірок Всеукраїнського і міжнародного спорту!!!
    В 2010 році в ДВУФК підготовлено:
-    70 років переможців і чемпіонів України!
-    16 чоловік учасників чемпіонатів світу і Європи!
-    32 чоловіки майстри спорту України!
-    46 чоловік входять до складу збірних команд України
-    На перших    літніх    Юнацьких   Олімпійських   іграх    Андрій    Говоров завоював 2 золоті медалі!
Його     тренер    -      «Заслужений    тренер    України»    Карташов      Костянтин Миколайович.

Серед провідних учнів училища 2010 року, та вчителів фізичного виховання можна назвати:

1.    Говоров Андрій                плавання            ІІ курс
2.    Друмов Дмитро                плавання            11 клас
3.    Барабаш Денис                плавання            10 клас
4.    Гуржий Ганна                плавання            10 клас
5.    Іваницька Ірина                плавання            10 клас
6.    Павловський Станіслав            плавання            І курс
7.    Павлова Дар'я                плавання            10 клас
8.    Ведерников Владислав            плавання            ІІ курс
9.    Нестеренко Микита            легка атлетика            ІІ курс
10.    Клочко Вікторія                легка атлетика            ІІ курс
11.    Казбан Артем                легка атлетика            ІІ курс
12.    Синянський Анатолій             легка атлетика            ІІ курс
13.    Голуб Олександра            легка атлетика            ІІ курс
14.    Черников Владислав            легка атлетика            11 клас
15.    Морозов Ігор                легка атлетика            І курс
16.    Кашкарьова Ірина            легка атлетика            ІІ курс
17.    Калюжна Вікторія            легка атлетика            11 клас
18.    КрепакЮлія                легка атлетика            ІІ курс
19.    Лебідь Анастасія            легка атлетика            11 клас
20.    Шубін Денис                легка атлетика            І курс
21.    Король Олександр            легка атлетика            І курс
22.    Корецький Роман                легка атлетика            ІІ курс
23.    Бондаренко Євген            легка атлетика            ІІ курс
24.    Перевозников Сергій            легка атлетика            10 курс
25.    Компанієць Тетяна            легка атлетика            ІІ курс
26.    Шершньова Ганна                легка атлетика            ІІ курс
27.    Комлєва Ольга                легка атлетика            І курс
28.    Кірієнко Ганна                баскетбол            11 клас
29.    Войнолович Ганна            баскетбол            І курс
30.    Гривнак Анастасія            баскетбол            10 клас
31.    Афанасьєва Ксенія            баскетбол            І курс
32.    Степанюк Оксана                баскетбол            9 клас
33.    Єремєєва Наталья            баскетбол            9 клас
34.    Коренюк Владислав            баскетбол            10 клас
35.    Лисенко Михайло                баскетбол            10 клас
36.    Тіщенко Владислав            баскетбол            11 клас
37.    Чивши-Баши Дмитро            баскетбол            11 клас
38.    Кобець Андрій                баскетбол            11 клас
39.    Овчаренко Владичслав            баскетбол            ІІ курс
40.    Меленевський Віктор            дзюдо                11 клас
41.    Мащенко Денис                дзюдо                10 клас
42.    Ружавниця Катерина            дзюдо                10 клас
43.    Міщенко Владислав            сучасне п’ятиборство        11 клас
44.    Свистельний Дем'ян            веслування на б/каное        10 клас
45.    Вікарчук Сергій                веслування на б/каное        10 клас
46.    Горох Ольга                гімнастика художня        10 клас
47.    Мала Анастасія                гімнастика художня        10 клас
48.    Дебіжанський Герман            теніс                10 клас
49.    Спицька Альона                веслування академічне        І курс
50.    Бережна Анастасія            веслування академічне        10 клас
51.    Міщенко Станіслав            веслування академічне        9 клас
52.    Кулаксізов Руслан            гімнастика спортивна        10 клас
53.    Мартищенко Анатолій            дзюдо                9 клас
54.    Коваль Олег                теніс                9 клас
55.    Пастух Андрій                плавання            10 клас
56.    Товмашенко Михайло            плавання            11 клас
57.    Шагінян Олексій                плавання            І курс
58.    Романова Галина                плавання            11 клас
59.    Казанцева Вероніка            гімнастика художня        І курс
60.    Клімантова Євгенія            гімнастика художня        10 клас
61.    Карташов Костянтин Миколайович    старший вчитель ф/в
                        відділення плавання       
62.    Олійник Віктор Якович            старший вчитель ф/в
                        відділення легкої атлетики
63.    Ткаченко Володимир Миколайович    старший вчитель ф/в
                        відділення баскетболу (дівчата)
64.    Марков Дмитро Іванович            старший вчитель ф/в
                        відділення баскетболу (юнаки)
65.    Бородін Юрій Юрійович            старший вчитель ф/в
                        відділення баскетболу (юнаки)
66.    Денисенко Андрій Васильович        старший вчитель ф/в
                        відділення сучасного п’ятиборства

Учнів училища  вчать і виховують:
-    вчителі загальноосвітніх предметів;
-    вихователі;
-    тренери.
Серед працівників училища:
-    2 чол. – Заслужені працівники освіти України
-    3 чол. – Заслужені працівники фізичної культури і спорту України.
-    14 чол. – Заслужені тренери України
-    1 чол. – Майстер спорту України міжнародного класу
-    1 чол. – Заслужений майстер спорту України
-    13 чол. – Майстри спору України

 За клопітливу багаторічну плідну    працю    заступнику   директора    з навчальної роботи   Зайцевій   Олені   Вячеславівні   присвоєно    почесне звання «Заслужений Вчитель України».

Святковий день Дня Учителя Дніпропетровське вище училище фізичної культури зустрічає в гарному настрої!  

За клопітливу багаторічну плідну    працю    заступнику   директора    з навчальної роботи   Зайцевій   Олені   Вячеславівні   присвоєно    почесне звання «Заслужений Вчитель України».

Колектив ДВУФК, який очолює  Лельчицький    Михайло Наумович, вітає   усіх   з   Днем   Учителя,   бажає     здоров’я,     вдачі, гарного    настрою і продовжує шлях у майбутнє до нових перемог!

 
Зустріч Президента України з героями Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, 31 серпня 2010 року
 
Дніпропетровське вище училище фізичної культури підводить підсумки спортивного 2009 року

В 2009 році підготовлено:

- учасників міжнародних змагань - 25 чол.;
- переможців та чемпіонів України - 55 чол.:
- призерів першостей та Чемпіонатів України - 78 чол.;
- майстрів спорту міжнародного класу - 1 чол.;
- майстрів спорту України - 15 чол.

В 2009 році встановлено:

- рекордів Європи серед юніорів - 1
- рекордів України серед дорослих - 1;
- рекордів України серед юніорів - 4.

ГОВОРОВ АНДРІЙ, студент І курсу училища став Чемпіоном, та рекордсменом Чемпіонату Європи серед юніорів, виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, був учасником Чемпіонату Європи, Чемпіонату світу, Кубку світу з плавання, став чемпіоном та рекордсменом України серед дорослих.

НЕСТЕРЕНКО МИКИТА став срібним призером Європи серед юніорів з легкої атлетики в метанні диску та штовханні ядра.

КЛОЧКО ВІКТОРІЯ перемогла на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі та Всесвітній гімназіаді в Катарі в метанні диску.

Баскетбольна команда "ДВУФК-Дніпро" стала переможцем фінала чотирьох Північної Європейської Юнацької баскетбольної ліги.

Збірні команди Дніпропетровської області з плавання та легкої атлетики (складені із учнів ДВУФК) стали чемпіонами Всеукраїнських юнацьких ігор. 

Переможцями і учасниками міжнародних змагань в 2009 році стали:

1 Говоров Андрій плавання ЗТУ Карташов К.М.
2 Нестеренко Микита легка атлетика ЗТУ, ЗПФКіСУ Олійник В.Я.
3 Кошкарьова Марія легка атлетика ЗТУ, ЗПФКіСУ Олійник В.Я.
4 Крюкова Яна ДЗЮДО Біляєва Т.І.
5 Клочко Вікторія легка атлетика ЗТУ, ЗПФКіСУ Олійник В.Я.
6 Казбан Артем легка атлетика ЗТУ Крот М.А.
7 Синянський Анатолій легка атлетика Родкіна Т.І.
8 Антонова Сюзана стрибки на батуті Винокуров О.Ф.
9 Кириєнко Анна баскетбол ЗТУ Ткаченко В.М.
10 Лебідь Анастасія легка атлетика ЗТУ Фатєєва О.І.
11 Гришутіна Кристина легка атлетика Голуб О.О.
12 Чорний Єгор плавання Платонова В.І.
13 Павловський Станіслав плавання ЗТУ Карташов К.М.
14 Шульга Олександр плавання Бондар Н.В.
15 Гуржий Анна плавання ЗТУ, ЗПФКіСУ Булкін Е.С.
16 Рожков Олексій плавання ЗТУ Кулик О.В.
17 Герун Володимир баскетбол Марков Д.І., Бородін Ю.Ю.
18 Лень Олексій баскетбол Марков Д.І., Бородін Ю.Ю.
19 Кобець Андрій баскетбол Марков Д.І., Бородін Ю.Ю.
20 Бачурін Максим теніс настільний Коркін С.Ж., Сажнєв В.О.
21 Висоцький Сергій баскетбол Марков Д.І., Бородін Ю.Ю.
22 Муштей Анастасія плавання ЗТУ Карташов К.М.
23 Любчак Ігор плавання ЗТУ Кулик О.В.
24 Ягупова Аліна баскетбол Большакова В.Ю.
25 Должкова Юлія легка атлетика Голуб О.О.

Високе звання Заслужений тренер України присвоеєно:

- Карташову К. М.
- Щербанко А. І.
- Олійнику В. Ф. 

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 Наступна > Кінець >>

Всього 139 - 141 з 141