Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Новини
Вітаємо переможців!
VI літніх юнацьких спортивних ігор України з веслування на байдарках і каное
 
Ященко Олену
Івасюк Анастасію
Дем`янову Анастасію
Маласай Юлію

та їх тренерів Гунько Вячеслава Даниловича, Цопікову Тетяну Анатоліївну, Бондарюка Сергія Васильовича
 
 Вітаємо переможців!
 Вітаємо переможців!
 Вітаємо переможців!
 Вітаємо переможців!
 Вітаємо переможців!
 
 
1 вересня в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури.

Дніпропетровське вище училище фізичної культури готує резерв до складу збірних команд України.

1 вересня –перший дзвоник, свято для всіх учні і студентів, в цей день урочисто підвело підсумки спортивного сезону за 2011 рік.

2011 рік –рік першостей і чемпіонатів Європи, світу, юнацького Олімпійського фестивалю в Туреччині, всесвітньої Універсіади в Китаї.

Серед студентів училища студент ІІІ курсу відділення плавання Говоров Андрій –дворазовий переможець І Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі 2010р.-отримав ліцензію на Олімпійські  ігри 2012 року у Лондоні і разом зі своїм тренером - Заслуженим тренером України Карташовим Костянтином Миколайовичем ведуть ретельну підготовку до Олімпійських ігор у Лондоні!

Також ведуть боротьбу за отримання ліцензії на Олімпійські ігри 2012року.:

    Клочко Вікторія – МСУ - легка атлетика-метання диску, студентка ІІ курсу, призерка ПЄ серед юніорів 2011р.-тренер ЗТУ, ЗПФКіС - Олійник В.Я.
    Казбан Артем - МСУ - легка атлетика-біг на 800і 1500м., студент ІІ курсу, чемпіон України серед дорослих, неодноразовий учасник чемпіонатів Європи і світу-тренер ЗТУ, ПФКіС - Крот М.А.
    Друмов Дмитро – МСУ - плавання, студент І курсу, учасник першості Європи серед юніорів, чемпіон України серед дорослих 2011 року тренер ЗТУ Карташов К.М.
    Гуржий Анна –МСУ - плавання учениця 11 класу, учасниця першості Європи серед юніорок, чемпіонка України серед   жінок   2011 рок-тренер  ЗТУ Карташов К.М.

 

Учасниками міжнародних змагань серед учнів і
студентів 2011 року стали:

1

Говоров Андрій

плавання

ІІк.

1992р.

ч-т світу

Карташов

2

Нестеренко Микита

л/атлетика

ІІк.

1991р.

ч-т Европы, Універсіада

Олійник

3

Клочко Вікторія

л/атлетика

ІІк.

1992р.

ч-т Європи

Олійник

4

Казбан Артем

л/атлетика

ІІк.

1990р.

ч-т Європи

Крот

5

Друмов Дмитро

плавання

ІІк.

1994р.

ч-т Європи

Карташов

6

Гуржий Анна

плавання

10 кл

1994р.

ч-т Європи

Карташов

7

Звєрєв Сергій

дзюдо

9кл

1995р.

ч-т Європи, світу

Пирог

8

Мчедлідзе Муразі

б/вільна

І к.

1994р.

ч-т Європи

Мчедлідзе

9

Черніков Владислав

л/атлетика

ІІк.

1994р.

ч-т світу, ЕЮОФ

Олійник

10

Міщенко Владислав

суч./п’ятиб

11кл

1994р.

ч-т Європи

Тімарев, Денисенко

11

Кірієнко Анна

баскетбол

11кл

1993р.

ч-т Європи

Ткаченко

12

Городілова Анастасія

веслув. академ.

9 кл

1996р.

ч-т Європи

Дивуляк

13

Мачутадзе Нодар

дзюдо

10кл

1995р.

ч-т Європи, світу

Пирог

14

Дерев’янко Віталій

дзюдо

10кл

1995р.

ч-т Європи, світу

Волович

15

Єрух Роман

л/атлетика

ІІк.

1994р.

ч-т світу

Олійник

16

Калюжна Вікторія

л/атлетика

ІІк.

1994р.

ч-т світу

Охріменко

17

Лебідь Анастасія

л/атлетика

ІІк.

1991р.

ч-т Европы

Фатєєва

18

Свістельник Демьян

веслув. на б/к

10кл

1994р.

ч-т Європи

Гунько
Бондарюк Цопікова

19

Вертелецький Георгій

веслув. академ.

Ік.

1994р.

ч-т Європи

Дивуляк

20

Яковлєв Володимир

боротьба г/р

10кл

1994р.

ч-т Європи

Пилипенко

21

Кулаксізов Руслан

спорт./гімн

10кл

1995р.

ЮЄОФ

Кулаксізов

22

Бабченко Віталій

веслув. академ.

11кл.

1994р.

ч-т Європи

Стефашин

23

Гашко Олександр

веслув. академ.

Ік.

1993р.

ч-т Європи

Стефашин

24

Мартищенко Анатолій

дзюдо

9кл

1995р.

ч-т Європи, світу

Пирог

25

Демиденко Роман

дзюдо

9кл

1995р.

ч-т Європи

Пирог

26

Хмара Роман

суч./п’ятиб

9кл

1996р.

ч-т Європи

Тімарев, Денисенко

27

Хмара Руслан

суч./п’ятиб

Ік.

1993р.

ч-т Європи

Тімарев, Денисенко

28

Мухортов Євгеній

суч./п’ятиб

9кл

1996р.

ч-т Європи

Тімарев, Денисенко

Переможцями першостей і чемпіонатів України 2011 року стали:

1.Дем’янова Анастасія

веслування на б/к

2.Ященко Олена

веслування на б/к

3.Маласай Юлія

веслування на б/к

4.Івасюк Анастасія

веслування на б/к

5.Адамович Іван

плавання

6.Шульга Олександр

плавання

7.Герасимчук Святослав

плавання

8.Євстафьєва Карина

плавання

9.Грачова Дар’я

плавання

10.Сергєєва Інна

плавання

11.Філімоненко Анастасія

плавання

12.Порозов Ігор

л/атлетика

13.Синянський Анатолій

л/атлетика

14.Корецький Роман

л/атлетика

15.Шубін Денис

л/атлетика

16.Чередніченко Карина

л/атлетика

17.Мірошніченко Лаліта

л/атлетика

18.Крепак Юлія

л/атлетика

19.Клімантова Євгенія

худ гімн.

20.Михайленко Валерія

худ гімн.

21.Луценко Катерина

худ гімн.

22.Конарева Поліна

кульова стрільба

23.Шкут Олексій

волейбол

24.Дмитренко Євген

волейбол

25.Азаров Станіслав

волейбол

26.Коновалов Андрій

волейбол

27.Неустроєв Данило

волейбол

28.Колпаков Дмитро

волейбол

29.Чорний Богдан

волейбол

30.Кочетков Костянтин

волейбол

31.Дебіжанський Герман

теніс настільний

32.Костюк Андрій

теніс настільний

33.Бережна Анастасія

веслування академічне

34.Рачек Світлана

веслування академічне

35.Ільницька Вікторія

веслування академічне

36.Міліцький Владислав

веслування академічне

37. Сендецька Євгенія

легка атлетика

Дніпропетровське вище училище фізичної культури  це центр Олімпійської підготовки юних Дарувань.

Навчальний рік починається а головні змагання попереду і сьогодні в цей святковий День не всі учні і студенти встигли стати переможцями і призерами Всеукраїнських змагань 2011 року.

Але ми віримо і бажаємо їм усіх їм батькам і рідним!

  1. Нових переможців стартів!
  2. Рекордних результатів!
  3. Перемог на першостях і чемпіонатах України!
  4. На чемпіонатах Європи! Світу!

Адміністрація училища, працівники, вихователі, тренери і вчителі будуть все робити і допомагати на цьому шляху і чекати нових перемог і рекордів в 2011 році!

На Олімпійських іграх 2012 року!

Та літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2014 року!

На першому дзвінку адміністрація училища нагородила таких провідних працівників училища, які своєю сумлінною працею запалюють зірки світового рівня і піклуються про те, щоб вони були у всьому кращі!

Це:

Карташов Костянтин Миколайович

ЗТУ, старший вчитель фізичного виховання  відділення плавання

Олійник Віктор Яковлевич

ЗТУ, ЗПФКіС старший вчитель фізичного виховання відділення легкої атлетики

Цопікова Тетяна Анатоліївна

вчитель фізичного виховання відділення веслування на б/к

Сурмачевська Олена
Володимирівна

викладач спеціальних предметів

Директор ДВУФК                                           М.Н. Лельчицький

 
На Відкритому чемпіонаті Парижа Дніпропетровський плавець Андрій Говоров посів третє місце

На Відкритому чемпіонаті Парижа Дніпропетровський плавець Андрій Говоров посів третє місце На Відкритому чемпіонаті Парижа Дніпропетровський плавець Андрій Говоров посів третє місце на дистанції  50 метрів вільним стилем і отримав олімпійську ліцензію на участь у ХХХ Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні (Великобританія).

Його результат – 22,04 секунди – на сім сотих швидше олімпійського нормативу. Як зазначив наставник А. Говорова Костянтин Карташов, у фіналі змагалися всі найсильніші спринтери світу. Результат Андрія Говорова дозволив йому не тільки отримати олімпійську ліцензію, а й побити колишній рекорд України на цій дистанції.

У 2010 році Андрій Говоров став дворазовим чемпіоном I Юнацької Олімпіади–2010 у Сінгапурі.

Андрій Говоров народився 10 квітня 1992 року, наразі навчається у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури. На Відкритому чемпіонаті Парижа Дніпропетровський плавець Андрій Говоров посів третє місце Має спортивне звання майстер спорту міжнародного класу з плавання (спеціалізація — батерфляй і кроль). Багаторазовий переможець чемпіонатів та Кубків України, рекордсмен країни, дворазовий чемпіон I Юнацької Олімпіади–2010 у Сінгапурі. Володар «срібла» європейської та світової першостей 2010 р. на короткій воді на дистанції 50 м батерфляєм, континентальної «бронзи» — на 50–метрівці вільним стилем. З такими результатами Дніпропетровська область є першою в загальному заліку серед областей України.
 

 

 
Видео - Говоров Андрей

World Swimming Championships (25m) Dubai


Men's 50m Butterfly World Swimming Final - Singapore 2010 Youth Games


Men's 50m Freestyle World Swimming Final - Singapore 2010 Youth Games


European Junior Champs Helsinki 2010 - 50 free - men - final

 
Свято «Останній дзвоник 2011»
Свято «Останній дзвоник 2011»
 
 
Дніпропетровське вище училище фізичної культури готує резерв до складу збірних команд України.

Провідні учні училища 2010-2011 навчального року:

- Говоров Андрій – МСУ МК, дворазовий  переможець перших Юнацьких Олімпійських ігор  в  Сінгапурі, срібний призер дорослого   чемпіонату   світу   2010р.    (тренер ЗТУ Карташов К.М.);
- Нестеренко Микита – МСУ МК, шестиразовий рекордсмен світу в метанні диска серед юніорів, чемпіон Всесвітньої Гімназіади серед школярів, чемпіон Європи   серед    юнаків,  чемпіон   кубку    Європи    серед   молоді    2011р.    (тренер ЗТУ, ЗПФУіС Олійник В.Я.).
- Клочко Вікторія – МСУ,   чемпіонка    Всесвітньої    Гімназіади,    чемпіонка Європейського  юнацького   Олімпійського    фестивалю     (тренер ЗТУ, ЗПФУіС Олійник В.Я.);
- Міщенко Владислав – дворазовий чемпіон Європи серед юнаків  з сучасного     п’ятиборства _ тренер Тімарев С.В., Денисенко А.В.).
- Меленевський Віктор – МСУ, срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків дзюдо     (тренер ЗТУ Волович Д.А.).

На сьогодні серед учнів училища:

2 чоловіка – Майстри спорту України міжнародного класу;
37 чоловік – Майстри спорту України;
76 чоловік – входять до складу збірних команд України;
77 чоловік – переможці першостей і чемпіонатів України;
79 чоловік призери першості чемпіонатів України;
18 чоловік  - учасники міжнародних змагань.

Сьогодні в 2011 році вже понад 40 чоловік учнів і студентів училища є кандидати на участь в міжнародних змаганнях.
 
2011рік VІ літніх юнацьких ігор України, рік першостей і чемпіонатів Європи і світу, рік Європейського Юнацького Олімпійського фестивалю в Туреччині, рік Всесвітньої Гімназіади в Китаї, рік відбору на Олімпійські ігри 2012 року!

До Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні крім випускників училища, ведуть боротьбу за путівки учні і студенти училища серед яких можна назвати:

Відділення плавання:

-    Говоров Андрій – старший тренер відділення Карташов К.М.

Відділення легкої атлетики:

-    Нестеренко Микита – старший тренер відділення Олійник В.Я.
-    Клочко Вікторія – старший тренер відділення Олійник В.Я.
-    Казбан Артем – тренер Крот М.А.
-    Синянський Анатолій – тренер Родкіна Т.І.
та інші…

А сьогодні в цей святковий день останнього дзвоника адміністрація училища нагороджує тих, хто в 2011 році вже став переможцем і чемпіоном Всеукраїнських і міжнародних змагань. На нагородження запрошуються слідуючи учні і студенти училища:

1. Говоров Андрій    плавання    ІІ курс    т-р Карташов К.М.
2. Нестеренко Микита    легка атлетика    ІІ курс    т-р Олійник В.Я.
3. Міщенко Владислав    сучасне п’ятиборство    11 клас    т-ри Тімарєв А.В., Денисенко А.В.
4. Меленевський Віктор    дзюдо    11 клас    т-р Волович Д.А.
5. Казбан Артем    легка атлетика    ІІ курс    т-р Крот М.А
6. Клочко Вікторія     легка атлетика    ІІ курс    т-р Олійник В.Я.
7. Синянський Анатолій    легка атлетика    ІІ курс    т-р Родкіна Т.І.
8. Кулаксізов Руслан    гімнастика спортивна    10 клас    т-р Кулаксізов Ф.П.
9. Кірієнко Ганна    баскетбол    11 клас    т-р Ткаченко В.М.
10. Войнолович Ганна    баскетбол    І курс    т-р Ткаченко В.М.
11. Афанасьєва Ксенія    баскетбол    І курс    т-р Ткаченко В.М.
12. Гривнак Анастасія     баскетбол (дівчата)    10 клас    т-р Ткаченко В.М.
13. Степанюк Оксана    баскетбол(дівчата)    9 клас    т-р Ткаченко В.М.
14. Єремєєва Наталя    баскетбол    9 клас    т-р Ткаченко В.М.
15. Друмов Дмитро     плавання    11 клас    т-ри Булкін Е.С., Карташов К.М.
16. Черніков Владислав    легка атлетика    11 клас    т-р Олійник В.Я.
17. Мартищенко Анатолій    дзюдо    9 клас    т-р Пирог А.І.
18. Демиденко Роман    дзюдо    9 клас    т-р Пирог А.І.
19. Звєрєв Сергій    дзюдо    9 клас    т-р Пирог А.І.
20. Калюжна Вікторія    легка атлетика    11 клас    т-р Охріменко О.В., Охріменко В.М.
21. Шубін Денис    легка атлетика    І курс    т-ри Охріменко О.В., Охріменко В.М.
22. Корецький Роман     легка атлетика    ІІ курс    т-р Родкіна Т.І.
23. Чередниченко Карина     легка атлетика    9 клас    т-р Олійник В.Я.
24. Шкут Олексій    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
25. Дмитренко Євген    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
26. Азаров Станіслав    волейбол    11 клас    т-р Пастернак С.М.
27. Коновалов Андрій    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
28. Неустроєв Данило    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
29. Колпаков Дмитро    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
30. Чорний Богдан    волейбол    10 клас    т-р Пастернак С.М.
31. Дубовиченко Святослав    волейбол    11 клас    т-р Пастернак С.М.
32. Дебіжанський Герман     теніс настільний    10 клас    т-ри Коркін С.Ж., Сажнєв В.О.
33. Костюк Андрій    теніс настільний    11 клас    т-ри Коркін С.Ж., Сажнєв В.О.
34. Мухортов Євген    сучасне п’ятиборство    9 клас    т-ри Тімарєв А.В., Денисенко А.В.
35. Туманов Ярослав    сучасне п’ятиборство    8 клас    т-ри Тімарєв А.В., Денисенко А.В.
36. Свістельник Дем’ян    веслування на б/к    10 клас    т-ри Гунько В.Д., Бондарюк С.В., Цопікова Т.А.
37. Дем’янова Анастасія    веслування на б/к    10 клас    т-ри Гунько В.Д., Бондарюк С.В., Цопікова Т.А.
38. Ященко Олена    веслування на б/к    10 клас    т-ри Гунько В.Д., Бондарюк С.В., Цопікова Т.А.
39. Івасюк Анастасія    веслування на б/к    10 клас    т-ри Гунько В.Д., Бондарюк С.В., Цопікова Т.А.
40. Маласай Юлія    веслування на б/к    10 клас    т-ри Гунько В.Д., Бондарюк С.В., Цопікова Т.А.
41. Городілова Анастасія    веслування на б/к    10 клас    т-р Дивуляк С.А.

Дніпропетровське вище училище  фізичної культури це центр Олімпійської підготовки юних Дарувань.

Навчальний рік завершується, а головні змагання попереду і сьогодні в цей святковий День не всі учні і студенти встигли стати переможцями і призерами Всеукраїнських змагань 2011 року.

Але ми віримо і бажаємо їм усім їх батькам і рідним!

-    Нових переможних стартів!
-    Рекордних результатів!
-    Перемог на першостях і чемпіонатах України!
-    на чемпіонатах Європи! Світу!

Адміністрація училища, працівники, вихователі, тренери і вчителі  будуть все робити і допомагати на цьому шляху і чекати нових перемог і рекордів в 2011 році!

На Олімпійських іграх 2012 року! 
 
Та на літніх юнацьких Олімпійських іграх 2014 року!

Сьогодні адміністрація училища нагороджує також тренерів, які запалюють зірки Всеукраїнського і світового рівня, що підготували 2010-2011 навчальному році чемпіонів і переможців чемпіонатів Європи, світу і перших літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року!

На нагородження запрошуюся:


1.    Карташов Костянтин Миколайович ЗТУ, старший тренер відділення плавання.
2.    Олійник Віктор Якович ЗТУ, ЗПФКіС, старший тренер відділення легкої атлетики.
3.    Денисенко Андрій Віталійович старший тренер відділення сучасного п’ятиборства.

Спортивна підготовка юних дарувань, які виграють на Всеукраїнських змаганнях, перемагають на чемпіонатах Європи і світу залежить:

-    і від самих учнів;
-    їх батьків, які допомагають і мотивують;
-    їх особистих тренерів;
-     і всього персоналу училища це і вчителів, і вихователів, і обслуговуючого     персоналу, і адміністрації.

І сьогодні  адміністрація училища в цей святковий день запрошує на нагородження працівників училища, які своєю сумлінною працею сприяють вихованню, навчанню, підготовці і вагомим успіхам наших юних дарувань на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях!

На нагородження запрошуються:
1.    Зайцева Олена Вячеславівна заступник директора з навчальної роботи, Заслужений учитель України.
2.    Ганюк Світлана Михайлівна головний бухгалтер.
3.    Петрик Людмила Михайлівна провідний фахівець, завідувач харчоблоком.
4.    Богдан Ольга Анатоліївна – провідний фахівець  завідуюча відділом кадрів.
5.    Шабельник Анатолій Нікандрович – двірник училища.
 
 
Днепропетровское высшее училище физической культуры готовит Олимпийцев.

Днепропетровское высшее училище физической культуры  готовит Олимпийцев.19-20 марта 2011г. в   г. София-Болгария проходил кубок Европы по легкоатлетическим метаниям (диск, копье, молот, ядро).

В соревнованиях молодежного состава сборной команды Украины из 8 человек  было  2 представителя отделения легкой атлетики  Днепропетровского высшего училища физической культуры, заслуженного тренера Украины Олейника Виктора Яковлевича.
–    Нестеренко Никита, мастер  спорта  Украины   международного  класса,  рекордсмен мира и чемпион Европы среди юниоров;
–    Клочко  Виктория,  мастер спорта Украины, победительница Европейского Олимпийского фестиваля и Всемирной гимназиады среди школьников в Катаре.

Днепропетровское высшее училище физической культуры  готовит Олимпийцев.Клочко Виктория соревновалась с соперницами на  3 года старше  и  в итоге заняла только 6 место, хотя могла по своим результатам быть в призёрах,   а может  и победителем соревнований. Нестеренко Никита, украинский богатырь, сенсация 2007 года,  рекордсмен  мира  среди юниоров, после продолжительной травмы за последний только месяц улучшил свой результат на 3 метра и стал победителем Кубка Европы среди молодежи.

Нестеренко Никита, Клочко Виктория  и их тренер  Олейник  Виктор Яковлевич   ведут подготовку к Олимпийским играм 2012 года, к будущим рекордам и победам во взрослом спорте.

 Днепропетровское высшее училище физической культуры  готовит Олимпийцев. Днепропетровское высшее училище физической культуры  готовит Олимпийцев. Днепропетровское высшее училище физической культуры  готовит Олимпийцев.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 Наступна > Кінець >>

Всього 127 - 132 з 143