Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Новини
Чемпіонат області з плавання

З 10 по 12 травня 2017 року в басейні « МіКомп », м. Кам’янське, пройшов чемпіонат області з плавання серед юніорів та юнаків.

В змаганнях прийняли участь 287 спортсменів з 17 дитячих юнацьких спортивних шкіл, з м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Кам’янське, м. Покров.
Змагання були відбірковими
до чемпіонату України серед юніорів та юнаків.

Змагання особисті.

Вихованцями ДВУФК завойовано: 
1
місць - 35 , 2 місць – 29, 3 місць - 22

Переможці: Сорокіна Владислава, Єлагіна Валерія, Путіліна Марія, Сьоміна Каріна, Остапуха Катерина, Шеліпов Богдан, Стрілець Клим, Голуб Михайло, Володін Олександр, Біленко Володимир, Селезньов Назар, Гарагатий Владислав, Стебко Юрій, Фоков Єгор, Ходько Дмитро, Абдуллін Саліх.

Призери: Покулита Ірина, Майборода Анастасія, Волков Даніїл, , Карий Данило Кардаєв Максим, Ковальов Єгор, Кабанов Владислав, Місюра Владислав.

Тренери: Євстафьєва С.В, Євстафьєв М.О.,
Фоменко К.А., Платонова В.І.,
Кравченко Т.Я., Курбанова С.Я., 
Коломоєць Г.О., Максімова О.А., 
Бондар Н.В., Дарага Ж.В.

Image

Image 

 
Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської

З 26 по 30 квітня 2017 року на акваторії м. Дніпро відбувся чемпіонат Кубка України з веслування на б/к пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської серед   юніорів.

 Філатов Денис, студент ДВУФК (І курс), став чемпіоном в каное одиночці на дистанції 200м.

Бронзовими призерами у байдарці двійці на дистанції 200м стали вихованці ДВУФК – Бабенко Максим (11-В) та Бистревський Віталій (11-В).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів: Гунько В’ячеслава Даниловича та Бондарюка Сергія Васильовича.

Image 

 
Некролог

НАПАДЕНСКИЙ ВАЛЕРИЙ АНАТОЛЬЕВИЧ

Отличник образования и науки Украины,

тренер Днепропетровского высшего училища

физической культуры

Ушел из жизни наш колега, великолепный человек, замечательный тренер, который всю жизнь посвятил детскому футболу.

Практически вся его тренерская карьера прошла в стенах Днепропетровского училища физической культуры.

Его выпускники играли и играют во многих Европейских клубах, среди них:

Андрей Коряка – участник чемпионата мира.

Евгений Ширяев – серебряный призер

молодежного чемпионата Европы.

Дмитрий Молодцов – чемпион XV Паралимпийских игр 2016 года.

Руслан Бабенко – игрок ФК «Зоря» г. Луганск.

Валерий Анатольевич Нападенский заботливо растил и воспитывал юных футболистов, так Несин Виталий был учащимся 11 класса, но играл в основном составе нашего звездного Днепра!

И многие другие выдающиеся футболисты.

В жизни Валерий Анатольевич был добрейшим человеком. Его знали как порядочного, дипломатичного и жизнерадостного. Он был отзывчив, всегда мог выслушать и дать ценный совет.

Поддержать и успокоить в трудную минуту.

После Шнейдермана Романа Григорьевича

возглавлял отделение футбола, был старшим тренером отделения

и благодаря профессионализму и образованию руководил методической работой отделения футбола.

Нам всем будет сильно не хватать его.

Вечная память Вам, Валерий Анатольевич!

Image

 

 
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД ЮНІОРІВ 1999 Р.Н. І МОЛОДШЕ

З 18 по 22 квітня 2017 року у м. Вінниця відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів 1999 р.н. та молодше.

У змаганнях прийняло участь 30 дівчат та 48 хлопців з усієї України.

В особистому розряді серед юнаків чемпіоном став учень ДВУФК Всеволод Брояковський.

У чоловічому парному розряді, пара Брояковський-Горбаненко отримала золото.

У змішаному парному розряді знову чемпіонство завоював Всеволод Брояковський у парі з Оленою Налесниковськой.

У командній чоловічій першості команда Дніпропетровської області, за участі учнів ДВУФК: Всеволода Брояковського, Олексій Горбаненко та Єгора Москаленко – здобули золото.

Таким чином Майстрами спорту з настільного тенісу стали Олексій Горбаненко та Єгора Москаленко. А Всеволод Брояковський встановив унікальне досягнення, завоювавши чотири золотих медалі із чотирьох!

І ще дві медалі у нашу скарбничку поклали спортсмени ДВУФК. Срібну медаль завоювала Василиса Кануннікова у жіночому парному розряді  у парі із Иолантой Євтодій. Бронзова медаль у Євгенія Кібкі, який виступив у парі з Олександром Ткаченко.

Вітаємо спортсменів ДВУФК та їх тренерів Коркіна Сергія Жановича та Черепніна Максима Юрійовича.

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
ДВУФК-СДЮСШОР5 – чемпіони Першої ліги!

18-19 квітня 2017 року у м. Одеса відбувся фінал Чемпіонату України Першої ліги з баскетболу. У Фіналі чотирьох зустрілися команди: ДВУФК-СДЮСШОР5, Запоріжжя-2-ЗНТУ, Авто-Плаза (м. Херсон) та Динамо-БІПА (м. Одеса).

БК ДВУФК-СДЮСШОР5 СТАВ ЧЕМПІОНОМ!!!

У вирішальних поєдинках команда, під керівництвом тренера Дмитра Маркова, у півфіналі впевнено здолала фаворитів турніру Запоріжжя-2-ЗНТУ (82:67) і у фіналі господарів змагань –  Динамо-БІПА (82:76).

Кращим гравцем у складі команди ДВУФК-СДЮСШОР5 став учень 11 класу ДВУФК – Іссуф Санон, який у двох матчах набрав 75 очок і багато в чому забезпечив своїй команді чемпіонський титул.

 Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
Кубок України та Чемпіонат України серед молоді з плавання

З 12 по 15 квітня 2017 року в басейні «Акварена», м. Харків, пройшов Кубок України та Чемпіонат України серед молоді з плавання.

В змаганнях прийняли участь 380 спортсменів з 16 областей України, м. Київа та Молдови.

Змагання особисті. За збірну Дніпропетровської області виступали 55 спортсменів, з них 14 учнів ДВУФК.

Вихованцями ДВУФК на Кубку України завойовано:

2 золоті, 3 срібні, 1 бронзова медалі.

Чемпіони:

Кесіль Денис – 200 бат

тренер: Євстафьєва С.В.

 

Прожога Дмитро – ест.4х100 комб

тренери: ЗТУ Карташов К.М., Євстафьєва С.В.

 

Призери:

Прожога Дмитро – 2 місце – 50 н/с

Прожога Дмитро – 2 місце – 100м в/с

Прожога Дмитро – 2 місце – 50м бат

тренери: ЗТУ Карташов К.М., Євстафьєва С.В.

 

Адамович Іван – 3 місце – 200 бат

тренер: Бондар Н.В.

 

Вихованцями ДВУФК на Чемпіонаті України серед молоді завойовано: 1 золоту, 3 бронзових медалей.

Чемпіони:

Кесіль Денис – 200 бат

тренер: Євстафьєва С.В.

 

Призери:

Родак Владислав – 3 місце – 200 бат

тренери: Євстафьєва С.В., Євстафьєв М.О.

Кесіль Денис – 3 місце – 100 бат

тренер: Євстафьєва С.В.

Майборода Анастасія – 3 місце – 100 бат

Тренер: Дарага Ж.В.

Image 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 13 - 18 з 141