Наша гордість

Image

Андрій Говоров завоював золоту нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту,  який розпочався у Лондоні. 

Детальніше...
 
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України
 
Оксана Баюл - перша олімпійська чемпіонка Незалежної України 
Детальніше...
 
 
Майстер спорту України міжнародного классу.Чемпіон та рекордсмен Європи з плавання серед юніорів.
 
Говоров Андрій - Трьоразовий чемпіон та рекордсмен Європи серед Юнiopiв
Майстер спорту Украіни міжнародного класу
Член національноі збірної   України з плавання.
 
 
Детальніше...
 
 
Нестеренко Микита - 6-ти разовий рекордсмен світу з метання диску, член національної збірної команди України
 
НЕСТЕРЕНКО МИКИТА
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,чемпіон світу серед юнаків, переможець молодіжного кубку Європи 2011 року

Детальніше...
 
 
Переможець юнацького Європейського фестивалю та всесвітній гімназіаді в метанні диску . Майстер спорту України.
 
Клочко Вікторія - Студентка ІІ курсу училища, чемпіонка Європейського   юнацького олімпійського фестивалю,   чемпіонка Всесвітньої гімназіади з метання диску в Катарі
 
МІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ
Міщенко Владислав
2-разовий переможець першості Європи, учасник першості світу сучасного п'ятиборства

 
 
МЕЛЕНЕВСЬКИИ ВІКТОР
Меленевський Віктор
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості Європи

 
КІРІЄНКО АННА
Кіріенко Анна
майстер спорту України з баскетболу, чемпіонка України 2010 року серед команд суперліги

 
КУЛАКСІЗОВ РУСЛАН
Кулаксізов Руслан
майстер спорту України з гімнастики спортивної, 4-разовий переможець VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

 
 
Валентин Греков - чемпіон Євпропи по дзюдо
 
Валентин Греков - чемпіон Європи по дзюдо
Детальніше...
 
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України
 
Твердохліб Олег - Чемпіон Європи, рекордсмен з легкої атлетики, член національної збіної України 
 
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
 
Назаренко Сергій - Чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 років, бронзовий призер чемпіонату України - 1 (2003/2004), фіналіст Кубка України - 1 (2003/2004)
Детальніше...
 
 
Руслан РОТАНЬ - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
 
Руслан Ротань - Чвертьфіналіст чемпіонату свiту 2006 року, чемпіон України - 1 (2006/2007)
Детальніше...
 
Зверев
 
ЗВЄРЄВ СЕРГІЙ
майстер спорту України з дзюдо, срібний призер першості світу, переможець юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Черников
 
ЧЕРНІКОВ ВЛАДИСЛАВ
учасник першості світу з легкої атлетики, переможець і срібний призер юнацького Європейського олімпійського фестивалю

 
Контакти
Контакти

 Комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю "Дніпропетровське вище училище фізичної культури" Дніпропетровської обласної ради" 

49033, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Гладкова, 39

Тел.  (056) 790-23-43
         (056) 790-23-41

         (056) 790-23-36        

e-mail:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Директор - Лельчицький Михайло Наумович
Заслужений тренер України
Заслужений працівник освіти України
Віце-президент обласної федерації баскетболу

 

Дніпропетровське вище училище фізичної культури  вул. Гладкова, 39
 
Керівництво КСНЗСП "ДВУФК" ДОР"

 

ЛЕЛЬЧИЦЬКИЙ

Михайло Наумович

Директор КСНЗСП «ДВУФК» ДОР»

Приймальня: (056) 763-15-61

 

 

МАМЕНКО

Володимир Олександрович

Заступник директора з навчальної роботи

тел. (056) 763-49-74

 

 

ЗАЙЦЕВА

Олена Вячеславівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи

 

тел. (056) 763-75-20

 

 

КУЛІШ

Любов Францівна

Заступник директора з виховної роботи

тел. (056) 791-63-39

 

 

БЕРІ

Ігор Львович

Заступник директор з АГЧ

тел. (056) 763-05-62

 

 

БОГДАН

Ольга Анатоліївна

Заступник директора з організаційних питань та кадрового забезпечення

 

тел. (056) 763-05-62

 

НІКУЛІН

Віталій Леонідович

Директор водно-спортивної бази

 

тел. (067) 675-91-80

РОЗУМОВСЬКИЙ

Віталій Васильович

Директор стадіону

тел. (056) 749-62-40

 

 

МЕКЕНЯ

Наталія Іванівна

Головний бухгалтер

тел. (056) 763-76-20

 

 

ПОРАЛОВА

Тетяна Василівна

Завідувач медичної частини

тел. (056) 763-15-31

 

 

ПЕТРИК

Людмила Михайлівна

Завідувач виробництва

тел. (056) 791-63-78

 

 

ЧЕРКАСОВ

Володимир Якович

Завідувач спортивного комплексу (Орлівщина)

моб. тел. (067) 643-00-94